round wine bg
round tour bg

digustaciya

ТОВ ХАРЕБА УКРАЇНА є ексклюзивним представником відомої грузинської виноробної компанії KHAREBA в Україні. Виноробня Khareba має свої власні виноградники в Кахетії, Імеретії та Лечхумі, де на родючих землях Грузії вирощуються унікальні сорти винограду, такі як: Цицька, Цолікоурі, Крахуна, Сапераві, Хіхві, Кісі, Мцвані та Ркацителі. Компанія вирощує також відомі французькі лози – Каберне та Мерло. Вина Хареба виробляють у найкращих традиціях виноробства та європейських стандартів. Завдяки різноманітності сортів винограду та кліматичним умовам, Хареба виробляє справжнє вино найвищої якості.

Наш інтернет-магазин елітного алкоголю від торгової марки, Хареба-Україна, яка є дистриб'ютором грузинських вин ТМ Хареба, пропонує тільки найкращі грузинські вина оптом та роздріб. У нашому інтернет-магазині вина представлені найкращі виробники грузинських вин і це може довести рейтинг грузинських вин. Виноробство Грузії виробляє лише гарні грузинські вина із високосортних сортів винограду.

Тільки у нас Ви зможете скуштувати найкраще грузинське вино!

Компанія "Хареба" не тільки слідує старовинним традиціям, а й постійно модернізується. Італійське обладнання дозволяє створювати вина європейської якості, а дубові бочки із Франції надають продукції характерного смаку та аромату. Обмежені обсяги виробництва дозволяють зберігати високу якість вина. "Хареба" є активним учасником міжнародних виставок і по праву пишається 47 золотими, 26 срібними та 20 бронзовими медалями, привезеними з конкурсів у Бельгії, Франції та Італії.

Винороби Khareba вважають, що, спробувавши вино - це символ відродження, багатства та достатку, до якого можна торкнутися вина Хареба.
Купити вино Хареба Ви завжди можете в інтернет-магазині, за доступною ціною. Напої від компанії Khareba зроблять незабутнім будь-яке свято і справлять гарне враження навіть на найвибагливішого гурмана. Приємного відпочинку!

Компанія «Виноробство Хареба» також вирощує унікальні сорти, такі як Оцханурі Сапере, Цицька, Цолікоурі, Крахуна, Аладастурі, Усахелурі, Хіхві та Кісі. Крім виробництва марочних вин, метою компанії є виявлення та культивування інших старих традицій винограду.

Винні заводи

Наші винні заводи розташовані в Імереті (Західна Грузія) та Кахетії (Східна Грузія).

У серпні 2011 року «Виноробство Хареба» модернізувала свій винний завод у Тержола (Імереті), де виробляються всі вина найвищої якості компанії. Винний завод оснащений сучасними резервуарами для ферментації, які гарантують найвищу якість вина за збереження всіх його фруктових ароматів та свіжості. Тержола «Виноробство Хареба» також виробляє ігристі вина за класичним методом витримування в 12 місяців і має свій підземний винний льох площею 900 кв. метрів.

У Східній Грузії винний завод Хареба знаходиться у Вачнадзіані (Кахетія) і виробляє вино з 1957 року. Цей винний завод переважно виробляє столові вина, яке виробнича потужність становить 9000 тонн на рік. Компанія планує модернізувати завод наприкінці 2016 року.

Вина

Компанія «Виноробство Хареба» виробляє: регіональні марки вин, вина у віці від 1 року до 3 років у бочках з французького дуба, оригінальні столові вина, сухі та напівсухі ігристі вина, що зазнали бродіння у пляшках та витримкою не менше 12 місяців, та вина з квеври. Виноробство Хареба почала виробляти новий асортимент традиційних грузинських вин із квеврі три роки тому. Виготовлення вина в квеврі є древнім грузинським способом бродіння та витримки вина. 10 різних видів вин із квеври вже розливають по пляшках. Крім вина компанія також виробляє олію з виноградних кісточок, унікальний продукт, що має величезну користь для організму людини. Олія з виноградних кісточок діє як антиоксидант

Винний льох Гвірабі

Виноробство Хареба витримує та зберігає свої вина в унікальному тунелі завдовжки 7,5 кілометрів у Кварелі, у регіоні Східної Грузії - Кахетії. Проритий на початку 1960-х років цей тунель йде вглиб скельного масиву Головного Кавказького хребта, а температура у ньому цілий рік стабільно тримається в районі 10-11 °С. Нині понад 30 тисяч пляшок вина витримуються у цьому льоху.

У вересні 2011 року на околицях Кварельського тунелю був побудований спеціальний туристичний центр з парками та зона відпочинку. Центр пропонує винні тури, як для звичайних гостей, так і для винних експертів, даючи відвідувачам можливість дізнатися більше про вино та провести дегустацію найкращих видів. Ресторан класу А «Сапераві» також був побудований для більш глибокого ознайомлення відвідувачів із грузинським вином, їжею та навколишньою природою. Компанія також планує збудувати готель для своїх гостей.

Наразі у компанії працюють понад 300 осіб. Виноробство Хареба по праву пишається тим, що їй вдалося створити таку команду професіоналів, кожен з яких робить свій внесок у розвиток та успіх компанії. Основою філософії компанії є надання клієнтам найвищої якості послуг. Компанії вдалося залучити таких двох місцевих фахівців-виноделів, як Володимир Кублашвілі та Зураб Кікнавелідзе, а також трьох консультантів-енологів: Інго Симона з Німеччини та Ерве Ромата та Вінсента Дюпаша з Франції, які присвятили свої життя виробництву вин найвищої якості.

Хочете купити натуральне грузинське вино з Грузії? Перейдіть до розділу каталог грузинських вин.

Вверх