Каталог вин

Сортові та витримані
Сортові та витримані

Грузинське вино – словосполучення, яке звучить як бренд, бо вино у Грузії є брендом. Коли складений у великі дерев'яні балії виноград, очищений від кісточок та гілочок, мнуть босими ногами, збирають сік та відправляють його на бродіння – це європейська технологія.

Помаранчеві та Квеврі вина
Помаранчеві та Квеврі вина

Коли виноград тиснуть разом з кісточками і гілочками, густу масу, що вийшла, заливають у спеціальну керамічну судину квеври, а квеври потім закопують у землю на 3-4 місяці - це кахетинська технологія. Після того, як маса перебродила в квеври, з неї виціджують сік.

Ігристі вина
Ігристі вина

Грузинське вино – один із брендів країни. Але мало хто знає, що вже більше двох століть святкове ігристе також готують винороби Грузії.

Вина Ліпартіані
Вина Ліпартіані

Неймовірна ціна на Грузинські вишукані вишукані вина Ліпартіані в Україні

Інші товари
Інші товари

У даній категорії ми розміщуватимемо різну продукцію, таку як виноградне масло, чача та інші напої.

Каталог вин Winery Khareba

Вина Khareba – це чудове вино, створене для справжніх поціновувачів стародавнього напою Грузії. Вино Khareba створюється відповідно до європейської, імеретинської та кахетинської технології. Асортименти продукції виноробні Хареба включає вина з витримкою в бочках; оригінальні сухі столові вина; сухі та напівсухі шипучі вина, при виготовленні яких використовується метод річного (мінімум) старіння у пляшках тощо.

Червоні вина Хареба відрізняються тонким ароматом завдяки витримці вина в дубових бочках, із присмаком терпкості плодів та тривалим, ледь шоколадним післясмаком. Такі вина гарні із м'ясними делікатесами, традиційними грузинськими закусками.

Білі вина Хареба в ароматі мають фруктові та кісточкові ноти, що освіжають цитрусові тони, з мінеральними відтінками та бархатистим післясмаком. Вони підходять як аперитив, а також до страв з птиці, білої риби та до фруктових салатів.

Особливо хочеться відзначити ігристе вино Хареба, яке відрізняється трав'яним мотивом, екстрактом цитрусових, що супроводжується ніжним ароматом крему для торта, і чудово доповнює холодні десерти.

Khareba вино відрізняється насиченим та багатогранним букетом, у якому проступають класичні фруктово-ягідні та деревні відтінки та оригінальні пряні та карамельні тони, що утворюють збалансоване поєднання.

Дегустувати напої можна з традиційними грузинськими м'ясними стравами (чахохбілі, сациві), свіжими фруктами, твердими сирами, а також із овочевими закусками, приготовленими на грилі.

Вверх